تبلیغات
همه چیز در باره ی مکانیک خودرو ................. Everything About mechanic

مطلب بسیار عجیب

تاریخ : ساعت 01 و 04 دقیقه و 56 ثانیه | سه شنبه 7 شهریور 1391
نویسنده : علی لولوئیان


این مطلب ربطی به مکانیک خودرو نداره ولی اینقدر جالبه که ارزش یکبار خوندنو داره . از بازدید کنندگنن محترم تقاضا دارم این مطلبو برای دیگران هم اطلاع رسانی کنند.برای دیدن بقیه متن بر روی ادامه مطلب کلیک کنید ممنون


هارپ (HAARP) یک پروژه تحقیقاتی است که در ظاهر برای بررسی و تحقیق درباره لایه ی آیونوسفیر (Ionosphere)  و  مطالعات معادن زیر زمینی (با استفاده از امواج رادیویی ELF/ULF/VLF) تاسیس شده است. ولی در واقع "پروژه ای با تکنولوژی جنگ ستارگارن"  به منظور  کامل کردن یک سلاح جدید پایه گذاری گردیده است.


 
 

( توضیح آنکه: جنگ هایی که از  امواج "رادیویی"، "لیزر" و "نیروی مغناطیس" برای صدمه به نیروی مقابل استفاده کند به جنگ ستارگان معروف است و این اسم را از فیلم  Star War گرفته اند)

آیونوسفیر چیست و کجاست؟

لایه ی آیونوسفیر در بالاترین لایه ی اتموسفیر (Atmosphere) قرار دارد.

این لایه تشعشات خطرناک "ماورای بنفش" و "اکس ری" خورشید را  جذب کرده  و مانند سقفی از ورود آنها به زمین جلوگیری می نماید تا زندگی بر روی کره زمین امکان پذیر گردد. همچنین به دلیل محیط الکتریکی موجود در آیونوسفیر  از این لایه برای انعکاس امواج رادیوئی به اطراف زمین استفاده می شود. اگر این لایه به هر دلیلی دچار اختلال شود تاثیرا ت بسیار زیادی بر روی زمین گذاشته و زیستن را مختل می کند.

لایه آیونوسفیر چه ارتباطی به هارپ (HAARP) دارد؟

سیستم هارپ (HAARP) طوری طراحی شده است که بر روی آیونوسفیر تاثیر مستقیم داشته باشد. از نمونه های این تاثیرات قرمز و گداخته شدن و یا ذره بینی نمودن لایه را میتوان نام برد.

این سیستم در حال حاظر از یک مجموعه آنتن های مخصوص (١٨٠ برج آنتن آلومنیومی به ارتفاع ٥٠/٢٣متر) تشکیل و برروی زمینی وسیعی به مساحت ٢٣٠٠٠ متر مربع در آلاسکا (Alaska) نصب گردیده است.

این آنتن ها امواج مافوق کوتاه  ELF/ULF/VLF  را تولید و به آیونوسفیر پرتاب می کنند.

 
 
آنتن های هارپ (HAARP) در آلاسکا

اصولا امواج آنتن ها پس از اصابت به آیونوسفیر و بازگشت به زمین قادر اند نه تنها به عمق دریا بروند بلکه فرا تر رفته و به اعماق زمین نیز وارد میشوند و عملکرد آن بمانند "رادیو ترموگرافی" (Radio Thermography) است که امروزه ژئولژیست ها برای  اکتشافات مخازن مختلف شامل گاز و نفت استفاده می کنند.  وقتی یک موج کوتاه "رادیو ترموگرافی" به داخل زمین فرستاده میشود به لایه های مختلف برخورد کرده و آن لایه ها را به لرزه می آورده و از لرزش صدایی با فرکانسی مخصوص تولید و به سطح زمین باز میگرداند و ژئولژیست ها از صدای بازگشتی قادرند مخازن زیرزمین را شناسایی کنند.

با این تفاوت که رادیو ترموگرافی سیستمی است که با قدرتی به کوچکی ٣٠ وات لایه های زیر زمینی را به لرزه درمی آورد و حال آنکه هارپ سیستم فوق الاده پیشرفته تری است که همان لایه های زمین را می تواند با استفاده از قدرتی برابر با ١,٠٠٠,٠٠٠,٠٠٠ (یک میلیارد)  تا ,١٠,٠٠٠,٠٠٠,٠٠٠ (ده میلیارد) وات بلرزاند! بدیهی است که هر چقدر قدرت امواج بیشتر می شود, تاثیراتش بر روی آیونوسفیر و اثرات ذره بینی آن بالاتر می رود. هدف ازاستفاده از این قدرت چیست؟

از نمودار فوق متوجه می شوید که آیونوسفیر گداخته شده (به رنگ قرمز دیده می شود) و سپس مثل یک قلب شروع به تپش میکند و از این تپش ها، فرکانس های فوق کوتاه تولید شده که پس از اصابت به زمین به  داخل آن نفوذ مینماید و در توضیحات زیر مشاهده خواهید کرد که چگونه از این فرکانس فوق کوتاه و نیرومند، زمین زلزله و خرابی تولید میگردد.

برای درک چگونگی ایجاد زمین لرزه یک مثال بزنم: وقتی شخصی صحبت میکند، اول تارهای صوتی او میلرزند (مثل لرزش های ایجاد شده در آیونوسفیر). از این لرزش فرکانس صوتی تولید شده و پس از اصابت به پرده گوش شنونده، پرده گوش او را میلرزاند (مثل به لرزه در آوردن لایه های زیر زمین به سبب اصابت فرکانس های تولید شده از آیونسفیر) و سپس در گوش صدا تولید شده و شنونده آنرا به شنود.

با کمی فکر کردن می توان متوجه این شد که تکنولوژی هارپ "با ویژگی معادن یابی" برای پیدا کردن مخزن های گازی و نفتی ساخته نشده است! زیرا برای پیدا کردن مخازن نیاز به یک میلیارد وات نیست و یک ترموگراف برای این کار کافیست. با توجه به تاثیرات هارپ بر روی آیونوسفیر و نهایتا تاثیرات آن بر روی زمین و وضعیت آب و هوا، می باید در مورد این تکنولوژی کمی جدی تر فکر کنیم. این تغییرات شامل خشکسالی در مناطقی که تا به حال بی سابقه بوده است، بارندگی های سیل آسا در جاهایی که به خشک بودن معروف هستند، طوفان ها و سونامی ها و ساده تر از همه ایجاد زلزله را میتوان برای هارپ به شمار آورد.

 ناگفته نماند که امواج بازگشتی از آیونوسفیر، پس از ورود به عمق دریا میتوانند صدمات جانی برای موجودات دریایی، به خصوص نهنگ ها و دلفین ها را در بر داشته باشند.

توضیحات کوتاهی در مورد برخی از کاربرد های هارپ به شرح زیراند:

 ١-  ایجاد موج Extreme Low Frequency) ELF) با فرکانس از ١ تا  ٢٠ هرتس به توسط  آیونوسفیر، که با برخورد امواج هارپ تولید شده و سپس به زمین فرستاده می شود و تا اعماق ٣٥ کیلومتری زمین نفوذ نماید که پس از برخورد  به لایه های مختلف زیر زمینی تولید صدا نموده و در پی آن ایجاد زلزله می نماید. 


٣٠ دقیقه قبل از زلزله ی سیچوان (Sichuan) در چین در سال ٢٠٠٨، واکنش گذاختگی آیونوسفیر در آسمان مشاهده میشد و در پی آن زلزله هولناک ٨ ریشتری در آنجا بوقوع پیوست.       
 
٢-  با قابلیت تکنولوژی "ترموگرافی" می تواند کلیه اطلاعات معدن های زیر زمینی کره زمین را در اعماق کم شناسایی کند و کلیه تاسیسات زیر زمینی کشورهای دیگر را دقیقا زیر مطالعه قرار دهد.

٣- ایجاد سونامی، خشکسالی، آتش فشان، سیل ها، طوفان هایی نظیر طوفان کاترینا در نئواورلئان (New Orleans) .

٤- انتقال نیروی برق از محل تاسیسات هارپ به نقطه ی دیگر از زمین و همچنین انتقال  برق از زمین به ماهواره ها.

 ٥- ایجاد اختلال و کنترل فرکانس های نوری مغز در سطوحی به وسعت شهرها و کنترل انسانها از راه دور و ایجاد "غش" و تولید  "وهم" در مغز انسانها.

 ٦- ایجاد اختلال در جریان برق و قطع برق شهری و اختلال در کار کامپیوتر هواپیماهای مسافربری، جت های جنگنده، کشتی ها، زیر دریایی ها و غیره.

 ٧- ایجاد انفجار های عظیم زیر زمینی با قدرت بمب های اتمی و بدون تولید اشعه های رادیو اکتیو (Radioactive).

 ٨- اختلال درعملکرد طبیعی آیونوسفیر که چرخش زمین را در کنترل دارد. احتمال بسیار میرود که درصورت دستکاری های متناوب تاثیراتی در حرکت چرخشی زمین ایجاد گردد، بدین صورت که یا چرخش را سرعت بخشیده و یا کند نماید.

٩- ایجاد دیوارهای رادیویی ضد هواپیما و ضد موشک.

 می توان به راحتی گفت که همه اسلحه های جنگی معمول و متداول امروزه در مقابل با این تکنولوژی جدید کاملا متروکه به شمار میایند به گونه ای که "هارپ" میتواند با یک عملکرد کلیه کامپیوتر های یک هواپیما را از فواصل دور از کار انداخته و آنرا سقوط دهد.

با دقت متوجه میشوید هارپ استفاده های زیادی بعنوان تهدید و یا سرکار گذاشتن کشورها دارد. مثلا می خواهند به کشوری حمله کنند در این صورت برای جلوگیی از مزاحمت احتمالی کشور همسایه برای آنها زمین لرزه آورده و با سرکار گذاشتن آن کشور، برنامه های شوم خود را اجرا کنند.


در این مقاله به رابطه هارپ در ایجاد زلزله می پردازیم


در ابتدا نگاهی می کنیم به تعداد زمین لرزه هایی که در بیست سال اخیر در ایران رخ داده اند. این اطلاعات را از وب سایت "پژوهشگاه زلزله شناسی ایران"  به دست آوردم. این نمودار با توجه به تعداد زمین لرزه های بالای 3 ریشتر تهیه گردیده است.

نکته ی مورد توجه اینجاست که سیستم هارپ در سال ١٩٩٨ (١٣٧٧) تکمیل شد و این مصادف با سالیست که از آن به بعد به تعداد زمین لرزه ها در ایران اضافه شده است.

 
همان طوری که مشاهده می کنید، تعداد زمین لرزه هایی که در ایران در بیست سال اخیر آمده است رو به بالا بوده. محاسبات من اینگونه نشان میدهد که:

٧/٢٠٨  میانگین  بین دهه ی ١٣٦٧-١٣٧٧

   ٤/٦٣٩  میانگین بین دهه ی ١٣٧٧-١٣٨٧

افزایش در دهه اخیر برابر با :   ٤/٢٠٦ درصد

برای مقایسه نگاهی می کنیم به تعداد زمین لرزه های بیست سال اخیر در نیوزیلند که یکی از زلزله خیز ترین کشورهای دنیا می باشد. اطلاعات را از وب سایت "جی ان اس - نیوزیلند" به دست آوردم.

٣/١٥٥٩٣  میانگین  بین دهه ی ١٣٦٧-١٣٧٧

  ٢/١٥٢٠٦  میانگین بین دهه ی ١٣٧٧-١٣٨٧

کاهش در دهه اخیر برابر با ٤٦/٢ درصد

اگر به نمودار زلزله در آلاسکا، که مجموعه ی هارپ در آن واقع است دقت کنیم متوجه افزایش بسیار غیر طبیعی را در سال ١٣٨١ مشاهده می کنیم که تعداد زمین لرزه ها به یکباره چهار برابر سال های قبل می شود. این تغییر ناگهانی شاید به دلیل آزمایشات تحقیقاتی مسئولین هارپ در این ایالت باشد. اطلاعات زیر از از وب سایت "مرکز اطلاعاتی زمین لرزه آلاسکا" به دست آمده است.

٩/٤٧٧٣ میانگین  بین دهه ی ١٣٦٧-١٣٧٧

٤/١٨٦٥٨ میانگین بین دهه ی ١٣٧٧-١٣٨٧

افزایش در دهه اخیر برابر با : ٨/٢٩٠

  چرا درصد زلزله ها در عمق ١٤ کیلومتر در ایران اینگونه بالا رفته اند؟

 در حین جستجو ها به یک عدد ویژه ای برخورد کردم که به نظرم  غیر واقعی رسید. سئوالی برایم پیش آمد که چگونه اغلب زمین لرزه ها در چند سال اخیر در ایران در عمق ١٤ کیلومتر اتفاق افتاده اند؟ و وقتی نگاهی به دهه قبل انداختم متوجه شدم که عملا درصد زمین لرزه ها در این عمق یا صفر بودند و یا حد اکثر تا دو درصد.
 
یاد آور می شویم:  زمین لرزه های خطر ناک در لبه های "رگه گسل"  یا "Fault lines" تولید میگردند.

ارگ بم چه شد؟

در اواخر آذر ماه ١٣٨٧ در اینترنت به دنبال مطالبی در مورد زلزله در ایران بودم، که به تالار گفتگو وب سایت پی سی ورلد رسیدم. در آنجا به مطلبی که شخصی با نام  "عادل کهن" (adelkohan)  در مورد وقوع زلزله های پی در پی بندر لنگه نوشته بود برخورد کردم  که در زیر مشاهده می کنید:

من ساکن بندرلنگه هستم، شهری کوچک در کنار خلیج فارس. 
دو هفته قبل زلزله زیاد میومد که کمتر از 3 ریشتر بود. این زلزله ها تا دو هفته ادامه داشتند. در موقع زلزله بعضی از قسمت های دریا برای چند لحظه قرمز میشد و در این دو هفته ماهی ها میمردند و بعضی ها هم سوخته بودند. بعد چند روز بوی بد (مثل بوی فاضلاب) از طرف دریا به سمت شهر اومد.
در اخبار استان گفته بود که این به خاطر جلبک های سمی در دریا است (که من در این ٢٧ سالی که در بندرلنگه بودم جلبک سمی نشنیده بودم). بعد از این اعلام کرد که ماهی های بعضی مناطق استان را کسی مصرف نکند. 
من یک تکه از فیلم حادثه عجیب که در دریا رخ داده می گذارم و نگاه کنید.
من خودم وقتی یک هفته زلزله پشت سر هم میکرد گفتم حتما کوه آتشفشان توی دریا است. حالا نظر دوستان چیه...


دلفین های چه شدند؟

در سال ١٣٨٦ , ١٥٢ دلفین در خلیج فارس به طور غیر منتظره در دو نوبت به فاصله یک ماه مرده و به ساحل دریا کشیده شدند. دسته ی اول شامل ٧٩ دلفین و دسته دوم هم ٧٣ دلفین بود.

دلیل های مختلفی برای مرگ این دلفین ها آورده شد ولی اگر از من می پرسید هیچ کدام قانع کننده نیستند. این دلفین ها کاملا مشخص است که سوخته اند! اینکه "خودکشی" کرده اند، یا اینکه به خاطر "فعالیت های صیادی" مرده اند جوابگوی سوختگی بدن های آنها را نمیدهد!

به گزارش خبرگزاری آفتاب "علت مرگ ٧٣ دلفین دیگر كه یك ماه پس از حادثه نخست رخ داد را نیز این كارشناسان بین‌الملللی در گزارش خود،  ‘عوامل طبیعی’ اعلام كرده‌اند كه در این گزارش هنوز عوامل طبیعی ناشناخته است و می‌تواند ‘شوک’ یا ‘استرس’ باشد كه در نتیجه آن یكی از دلفین‌ها به سمت ساحل آمده و مابقی نیز به دنبال آن آمده‌اند یا یكی از آن‌ها برای شكار ماهی به سمت ساحل آمده و بقیه نیز آمده‌اند و در ساحل كه شیب ملایمی دارد، گیر كرده‌اند."


آیا پاسخ به سئوال مرگ دلفین ها در خیلج فارس "هارپ" نیست؟

 آیا این اثر سوختگی نیست؟

هارپ (HAARP) یک پروژه ایست که مسئولین اعلام کردند برای "بررسی و تحقیق" درباره لایه ی آیونوسفیر بر پا شده است. ولی در واقع این یک سلاح پیشرفته ی جنگی جدید است که کلیه ی اسلحه های صده ی قرن بیستم را فلج می کند.

هزینه های این پروژه مشترکا از طرف نیروی هوایی آمریکا، نیروی دریایی آمریکا، آژانس تحقیقاتی پروژه های دفاعی پیشرفته ی آمریکا و دانشگاه آلاسکا است. لازم به یادآوریست که سیستم "هارپ" در کشورهای گرین لاند، نروژ، روسیه و همچنین در روی بعضی از ماهواره ها به جهت فلج کردن سیستم رادیویی هواپیما ها و نهایتا سقوط آنها استفاده میگردد.

نتایج:

همانطور که گفته شد ارتعاشات رادیویی هارپ باعث سرخ شدن لایه آیونوسفیر شده و این لایه را  به نوسان در می آورد.

این نوسانات به نوبه خود موجب صدا با فرکانس های کوتاه از ١ تا ٢٠ هرتس می شوند که فرکانس

(Extremely Low Frequency/Ultra Low Frequency   ELF/ULF)  نام دارند. این فرکانس ها پس از نفوذ به زمین، زمین زلزله ایجاد می کنند.

 با توجه به ازدیاد درصد زلزله در سطح ایران در دهه اخیر نسبت به دهه پیشین که متجاوز به ٤/٢٠٦ % بوده است میتوان به وجود تاثیرات دیگری در ایجاد زلزله های مصنوعی پی برد، خصوصا آنکه این ازدیاد پس از آغاز فعالیت های هارپ واقع شده اند.

پیشنهادات برای پیش اخطار:

اینکه همه باید در مورد هارپ و ماهواره هایی که دارای چنین تکنولوژی هستند کاملا آگاه و مطلع باشند هیچ شکی نیست و قصد من در جمع آوری این اطلاعات صرفا به همین منظور نیز بوده است. بنابراین تقاضای ما از شما خواننده ی محترم با فروتنی چیزی جز این نیست که آنچه را که در این مقاله خوانده اید به دیگران انتقال دهید.

برای پیشگیری و دریافت پیش اخطار از این قبیل زلزله ها میتوان ایستگاهایی در حوزه های وسیع تاسیس و بکار گرفت و با اندازه گیری فرکانس صداهایی که از آسمان می آید به  بروز  این زلزله پی برد.

زمان دریافت پیش اخطارهای ELF بین ١٥ دقیقه تا ٣ ساعت قبل از وقوع زلزله متغیر است. زلزله ی چین 30 دقیقه پس از مشاهده ی سرخی آیونوسفیر به وقوع پیوست.

اندازه گیری فرکانسELF/ULF  در جاهایی که خالی از فرکانسهای مزاحم دیگر از قبیل برق فشار قوی، فرودگاه ها، ایستگاه های رادیویی و تلفنی میباشد، انجام پذیر است.

نمونه ای از یک دستگاه ELF/ULF  سنج دستی و یک دستکاه Magnetometer را در زیر مشاهده میکنید. برای اطلاعاب بیشتر بر روی آنها اشاره کنید.


                                  ELF/ULF Receivers 0.01Hz-40Hz                        Bell-5180-Magnetometer               
                                     
ویدیوها و کتاب هایی از محققان خارجی به زبان انگلیسی:

در مورد "هارپ" کتابی بنام  Angels Don't Play This HAARP  توسط Dr. Nick Begich  نوشته و بر مبنای آن دو ویدیو،  یکی در سال ۱۹۹۵ بنام Angels Don't Play This HAARP و ویدیوی دیگری در سال ۲۰۰۸ بنام Angels Still Don't Play This HAARP تهیه شده است.

 در مورد جنگ ویتنام (Vietnam) و باران های سیل آسا و دستکاری آب و هوا  توسط آمریکا (اغلب باران های استوایی از طریق ماهواره و سمپاشی از هواپیما بر روی ابر ها ایجاد می شدند) آقای دکتر  باب فیتریکاس (Dr. Bob Fitrakis) کتابی بنام Weather Modification & Full Spectrum Dominance نوشته و فیلمی از کنفرانس خود در این زمینه  تهیه کرده که بخشی از آن را در کلیپ ویدیویی بنام THE MAD WHITE HOUSE WILL USE LASER WEAPONS میتوانید مشاهده کنید.    

 مقاله ای در مورد عملکرد هارپ در دانشگاه استانفورد (University of Stanford) به نام HAARP PROJECT تهیه شده است که فقط به جنبه تحقیقاتی هارپ نگاه می کند و به جنبه های غیر انسانی آن توجهی نشده است.

دسته : | بازدید ها : بار

نام شما: Cialis prices
سایت شما: https://www.thehollywoodgossip.com/profiles/viagra-for-women-price/
در تاریخ : جمعه 16 آذر 1397 ساعت 11 و 53 دقیقه و 55 ثانیه


Useful advice. Regards.
can i take cialis and ecstasy try it no rx cialis cialis 20 mg effectiveness cialis professional yohimbe comprar cialis navarr bulk cialis cialis generico milano trusted tabled cialis softabs cialis with 2 days delivery bulk cialis

نام شما: Buy generic cialis
سایت شما: https://www.thehollywoodgossip.com/profiles/where-can-i-buy-womens-viagra/
در تاریخ : پنجشنبه 15 آذر 1397 ساعت 16 و 43 دقیقه و 32 ثانیه


Cheers. Ample knowledge!

buy cialis uk no prescription the best choice cialis woman where do you buy cialis free cialis we like it cialis price cialis side effects dangers we use it 50 mg cialis dose pastillas cialis y alcoho recommended site cialis kanada cialis authentique suisse

نام شما: Cialis pills
سایت شما: https://www.thehollywoodgossip.com/profiles/where-can-i-buy-extra-super-viagra-walgreens/
در تاریخ : چهارشنبه 14 آذر 1397 ساعت 20 و 57 دقیقه و 21 ثانیه


Well spoken indeed. !
purchasing cialis on the internet cialis bula cialis en mexico precio buying cialis overnight overnight cialis tadalafil generic cialis tadalafil cialis 30 day sample ou trouver cialis sur le net import cialis generico cialis mexico

نام شما: Cialis prices
سایت شما: https://www.thehollywoodgossip.com/profiles/cost-of-levitra-super-active-40mg-over-the-counter/
در تاریخ : چهارشنبه 14 آذر 1397 ساعت 06 و 32 دقیقه و 59 ثانیه


Nicely put, Regards!
cialis pas cher paris buy brand cialis cheap tadalafil tablets precios cialis peru buy cialis cheap 10 mg miglior cialis generico buy cialis online cheapest cialis online buy cialis sample pack prezzo di cialis in bulgaria

نام شما: Buy cialis
سایت شما: https://www.thehollywoodgossip.com/profiles/book-brandi-cialis-soft-com-generic-guest-site/
در تاریخ : دوشنبه 12 آذر 1397 ساعت 07 و 43 دقیقه و 33 ثانیه


With thanks, Lots of tips!

cialis usa cost deutschland cialis online acheter cialis kamagra cialis preise schweiz no prescription cialis cheap how does cialis work cialis cipla best buy cialis online napol effetti del cialis how to purchase cialis on line

نام شما: Online cialis
سایت شما: https://www.thehollywoodgossip.com/profiles/how-safe-is-cialis-online/
در تاریخ : یکشنبه 11 آذر 1397 ساعت 19 و 41 دقیقه و 24 ثانیه


Fine content. Regards!
when can i take another cialis cialis generico milano if a woman takes a mans cialis get cheap cialis buying brand cialis online cheap cialis american pharmacy cialis generic cialis with dapoxetine female cialis no prescription prezzo di cialis in bulgaria

نام شما: Buy generic cialis
سایت شما: https://www.thehollywoodgossip.com/profiles/viagraonline-australia/
در تاریخ : یکشنبه 11 آذر 1397 ساعت 07 و 10 دقیقه و 53 ثانیه


Point well taken!!
cialis dose 30mg cialis generico postepay cialis for daily use cialis dosage amounts viagra vs cialis vs levitra prescription doctor cialis cialis prezzo di mercato what is cialis cialis arginine interactio cialis tablets australia

نام شما: buy generic cialis
سایت شما: https://www.thehollywoodgossip.com/profiles/canadian-viagra-computer-virus/
در تاریخ : شنبه 10 آذر 1397 ساعت 19 و 57 دقیقه و 43 ثانیه


Nicely put, Appreciate it.
cialis canadian drugs cialis canada buying brand cialis online generic for cialis cialis y deporte cialis kaufen wo cost of cialis cvs callus cialis online deutschland acheter du cialis a geneve

نام شما: buy cialis cheap
سایت شما: https://www.thehollywoodgossip.com/profiles/cost-of-brand-levitra-20mg-online/
در تاریخ : جمعه 9 آذر 1397 ساعت 19 و 32 دقیقه و 27 ثانیه


Kudos. I appreciate it!
buying cialis overnight only best offers cialis use does cialis cause gout cialis 10 doctissimo achat cialis en itali non 5 mg cialis generici cialis et insomni 5 mg cialis pharmacie en ligne 5 mg cialis coupon printable generico cialis mexico

نام شما: buy cheap cialis no prescription
سایت شما: https://www.thehollywoodgossip.com/profiles/buy-cialis-superdrug/
در تاریخ : جمعه 9 آذر 1397 ساعت 07 و 44 دقیقه و 06 ثانیه


Superb info. Thanks.
cialis reviews viagra or cialis cialis online holland cialis price in bangalore walgreens price for cialis generic cialis soft gels cialis online nederland cialis 5 mg funziona 5 mg cialis coupon printable cialis kaufen bankberweisung

نام شما: Cialis prices
سایت شما: https://www.thehollywoodgossip.com/profiles/what-are-the-dangers-of-using-viagra/
در تاریخ : چهارشنبه 7 آذر 1397 ساعت 20 و 06 دقیقه و 18 ثانیه


Good content. Regards.
cialis tadalafil online cialis 100mg suppliers tadalafilo generic cialis tadalafil 40 mg cialis what if i take order generic cialis online cialis tablets for sale cialis reviews cialis generico en mexico cipla cialis online

نام شما: buy tadalafil no prescription
سایت شما: http://cialissy.com/
در تاریخ : چهارشنبه 11 مهر 1397 ساعت 08 و 49 دقیقه و 14 ثانیه


Thanks, Great information.
tesco price cialis cialis reviews side effects of cialis low cost cialis 20mg generic cialis soft gels india cialis 100mg cost cialis price in bangalore purchase once a day cialis cialis online try it no rx cialis

نام شما: Buy cialis
سایت شما: http://buycialisonla.com/
در تاریخ : دوشنبه 9 مهر 1397 ساعت 07 و 04 دقیقه و 09 ثانیه


Lovely data, With thanks!
cialis lilly tadalafi cialis side effects cialis rckenschmerzen we recommend cheapest cialis cialis pills price each cialis 5mg billiger opinioni cialis generico acheter du cialis a geneve cialis pills in singapore cialis coupons printable

نام شما: http://cialisyoues.com/
سایت شما: http://cialisyoues.com/#cialis
در تاریخ : چهارشنبه 28 شهریور 1397 ساعت 05 و 04 دقیقه و 56 ثانیه


Thanks a lot, Great information!
try it no rx cialis achat cialis en europe cialis 5 mg funziona cialis ahumada we choice cialis pfizer india cheap cialis how does cialis work cialis kaufen bankberweisung only best offers cialis use cialis online

نام شما: http://eddrugsgeneric.com/
سایت شما: http://eddrugsgeneric.com/index.html
در تاریخ : پنجشنبه 15 شهریور 1397 ساعت 20 و 20 دقیقه و 27 ثانیه


Nicely put. Thank you.
look here cialis order on line cialis billig click here cialis daily uk acheter du cialis a geneve safe site to buy cialis online cialis generic tadalafil buy we choice cialis uk cialis for daily use cialis cipla best buy no prescription cialis cheap

نام شما: http://canadianpharmacyonli.com/
سایت شما: http://canadianpharmacyonli.com/
در تاریخ : چهارشنبه 14 شهریور 1397 ساعت 12 و 55 دقیقه و 31 ثانیه


Good facts. Thank you!
canada vagra canadian online pharmacies rated canadian pharmacy viagra brand northwest pharmacy canada drugstore online reviews pharmacy canada is trust pharmacy in canada legitimate canadian drug store most reliable canadian pharmacies online pharmacies in usa

نام شما: best place buy viagra online
سایت شما: http://viagraiy.com/
در تاریخ : سه شنبه 13 شهریور 1397 ساعت 14 و 42 دقیقه و 27 ثانیه


You actually expressed it exceptionally well!
best site to buy viagra canadian viagra online cheap generic viagra uk order viagra online usa uk online viagra viagra online canada viagra uk prescription buying viagra online uk sildenafil online pharmacy viagra mail order

نام شما: http://cialisvbuy.com/
سایت شما: http://cialisvbuy.com/#cialis
در تاریخ : یکشنبه 11 شهریور 1397 ساعت 20 و 11 دقیقه و 02 ثانیه


Position clearly applied!!
cialis 20 mg cost cialis rckenschmerzen cialis side effects cialis canada on line cialis usa cost viagra or cialis cialis alternative cialis pills boards callus discount cialis

نام شما: buy viagra at walmart
سایت شما: http://viabiovit.com/viagra-online-recept.html
در تاریخ : سه شنبه 23 مرداد 1397 ساعت 08 و 02 دقیقه و 33 ثانیه


Thanks, I appreciate it!
where to purchase viagra get a viagra prescription online buy canadian viagra online buying viagra in china viagra cheap price where can i buy viagra uk buy a viagra online no prescription viagra online prices for viagra buy viagra alternative

نام شما: http://kawanboni.com/buy-cialis-generic-without-perscription.html
سایت شما: http://kawanboni.com/buy-cialis-generic-without-perscription.html
در تاریخ : دوشنبه 22 مرداد 1397 ساعت 23 و 41 دقیقه و 08 ثانیه


Cheers, Good stuff.
ou trouver cialis sur le net cuanto cuesta cialis yaho purchase once a day cialis buy online cialis 5mg cialis price in bangalore cialis diario compra cialis arginine interactio cialis australia org cialis lilly tadalafi we like it safe cheap cialis

نام شما: Online cialis
سایت شما: http://cialisiv.com/
در تاریخ : دوشنبه 7 خرداد 1397 ساعت 12 و 34 دقیقه و 00 ثانیه


You actually stated this superbly.
we use it cialis online store cialis therapie precios cialis peru warnings for cialis we use it cialis online store cialis australian price purchasing cialis on the internet generic cialis tadalafil cialis tadalafil online cialis sicuro in linea

نام شما: Viagra prices
سایت شما: http://viagravipsale.com/
در تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397 ساعت 11 و 05 دقیقه و 32 ثانیه


You actually explained this adequately!
how to buy viagra cheap where to buy generic viagra online buy viagra cheap online viagra for cheap prices buy viagra in malaysia where can you buy viagra without a prescription where to buy cheap viagra sildenafil pills viagra online with prescription viagra online canada

نام شما: Cialis prices
سایت شما: http://kawanboni.com/
در تاریخ : شنبه 18 فروردین 1397 ساعت 19 و 59 دقیقه و 31 ثانیه


Many thanks! I like this!
enter site very cheap cialis only best offers cialis use only best offers 100mg cialis we use it 50 mg cialis dose comprar cialis navarr cialis et insomni free cialis side effects of cialis cialis daily dose generic safe dosage for cialis

نام شما: Cialis 20 mg
سایت شما: http://cialisvipsale.com
در تاریخ : یکشنبه 5 فروردین 1397 ساعت 02 و 36 دقیقه و 34 ثانیه


You said that well.
where to buy cialis in ontario canadian drugs generic cialis discount cialis the best site cialis tablets try it no rx cialis try it no rx cialis cialis without a doctor's prescription tesco price cialis we use it 50 mg cialis dose achat cialis en europe

نام شما: Cialis generic
سایت شما: http://cialisvipsale.com
در تاریخ : پنجشنبه 2 فروردین 1397 ساعت 22 و 31 دقیقه و 35 ثانیه


Appreciate it, An abundance of knowledge!

cialis uk next day cialis generico cialis coupons cialis venta a domicilio buying cialis overnight cialis tablets low dose cialis blood pressure cialis 20mg online prescriptions cialis free cialis

نام شما: std testing centers
سایت شما: http://stdtestingnearme.biz
در تاریخ : سه شنبه 9 آبان 1396 ساعت 16 و 56 دقیقه و 31 ثانیه

Howdy I am so thrilled I found your web site, I really
found you by error, while I was searching on Google for something else,
Regardless I am here now and would just like
to say thanks for a tremendous post and a all round exciting blog (I also love the theme/design), I don’t have time to read through it all at the moment but I have saved it and also
included your RSS feeds, so when I have time
I will be back to read a lot more, Please do keep up the fantastic work.

نام شما: How much can you grow from stretching?
سایت شما: http://coreyangarola.weebly.com
در تاریخ : دوشنبه 27 شهریور 1396 ساعت 07 و 45 دقیقه و 29 ثانیه

I'll right away take hold of your rss as I can not in finding your email subscription link or newsletter service.
Do you have any? Please allow me recognise in order that I may subscribe.
Thanks.

نام شما: What do eccentric heel drops do?
سایت شما: https://herlindajabaay.wordpress.com/category/heel-pain/
در تاریخ : پنجشنبه 23 شهریور 1396 ساعت 17 و 25 دقیقه و 40 ثانیه

Hello There. I found your weblog the use
of msn. This is a very well written article. I'll be sure to bookmark it and return to read more of your helpful info.

Thanks for the post. I'll certainly comeback.

نام شما: cheap phone psychics
سایت شما: http://cheappsychics.review
در تاریخ : دوشنبه 20 شهریور 1396 ساعت 07 و 47 دقیقه و 04 ثانیه

سلام، پس از خواندن این مقاله شگفت انگیز، من خیلی خوشحالم که برای به اشتراک گذاشتن
دانش من در اینجا با دوستان است.

نام شما: free std testing near me
سایت شما: http://stdclinicsnearme.info
در تاریخ : دوشنبه 20 شهریور 1396 ساعت 05 و 41 دقیقه و 06 ثانیه

کدنویسی من در تلاش است تا من را متقاعد کند که از PHP پیروی کند.net.net
من همیشه به خاطر هزینه ها این ایده را دوست داشتم.
اما او هرگز تلاش نمیکند. من در وب سایت های متعددی برای Movable-Type استفاده کرده ام
حدود یک سال و نگران تغییر در یک پلت فرم دیگر هستم.
من چیزهای زیادی در مورد blogengine.net شنیده ام. آیا راهی برای انتقال تمام وردپرس من وجود دارد؟
پست به آن؟ هر گونه کمک بسیار قدردانی خواهد شد!

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

نمایش نظرات 1 تا 30